O konferenci | Program | Partneři | Organizační výbor | Mapa | Pro autory/vystupující | Kontakty | Registrace | Přihlásit

Konference ICT ve vzděláváníÚvod

Vážení a milí kolegové, všem děkujeme za účast na konferenci. Sborník z konference je v elektronické verzi k dispozici zde: http://www.kurzyict.upol.cz/sbornik_konference_ict_ve_vzdelavani.pdf.

Fotografie z konference naleznete zde: http://www.kurzyict.upol.cz/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=17:zaverecnakonference&Itemid=67, videozáznam je k dispozici zde: http://www.youtube.com/watch?v=fHWXQPkHKqg&feature=youtu.beProběhlo:

Vážení a milí kolegové, dovolujeme si Vás srdečně pozvat na mezinárodní konferenci ICT ve vzdělávání, která se koná jako jeden z výstupů projektu ESF Kurzy ICT ve výuce pedagogických pracovníků (reg. č. CZ.1.07/1.3.00/14.0011) a jejímž pořadatelem je Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci.

Konference se koná ve dnech 7. – 8. listopadu 2012 v prostorách Konviktu - Uměleckého centra UP (Univerzitní 225/3, Olomouc) .

Cílem konference je představit aktuální situaci v oblasti využívání informačních a komunikačních technologií ve výuce a vzdělávání a nastínit jejich další možný vývoj. Konference je určena všem pedagogickým pracovníkům všech typů škol, pracovníkům v oblasti vzdělávání a zaměstnavatelům v oblasti ICT.

Součástí konference budou plenární jednání, na nichž vystoupí významní odborníci, kteří působí buď v oblasti ICT nebo se zabývají jejich využitím ve vzdělávání, dále jednání v sekcích, na které srdečně zveme všechny pedagogické pracovníky, jež mohou prezentovat výsledky své vlastní práce s ICT či předat své zkušenosti z práce s ICT ve výuce. Součástí konference budou také tematicky zaměřené workshopy, po jejichž absolvování účastníci získají certifikát Centra celoživotního vzdělávání Pedagogické fakulty UP. Konference bude doprovázena také posterovou sekcí a prezentační částí jak škol, tak IT firem či neziskových organizací. V případě zájmu Vám nabízíme možnost prezentace konferenci. Účast na konferenci, workshopech i prezentační sekci je zdarma.

Pro prezentaci v plenárním zasedání a jednání v sekcích budou k dispozici dataprojektory, počítače a připojení k internetu. Jednacím jazykem je čeština, slovenština, polština a angličtina. Příspěvky budou publikovány v českém a anglickém jazyce v tištěném a elektronickém recenzovaném sborníku s ISBN. Za správnost jazykových verzí ručí autoři.

Pro účast na konferenci je nutné se zaregistrovat. Online registraci můžete provést zde: odkaz. Registrací se přihlašujete na celý dvoudenní program. V rámci registrace provádíte volby na jednotlivé typy konferenčních jednání.

Pro více informací (stran případných podmínek ubytování apod.) neváhejte kontaktovat organizátory konference, Mgr. Lukáše Hejska, e-mail: lukas.hejsek@upol.cz a Mgr. Zuzanu Pustinovou, e-mail: zuzana.pustinova@upol.cz24. listopadu 2012
Byly zveřejněny fotografické a videozáznamy z konference.


3. listopadu 2012
Byla zveřejněna konečná podoba programu konference.
Konečnou podobu programu najdete v sekci Program.

25. října 2012
Ukončení registrace
Registrace na konferenci byla z důvodu naplnění kapacity uzavřena.

23. října 2012
Byl zveřejněn přehled workshopů. Přehled workshopů najdete v sekci Program.


15. srpna 2012
Workshopy
Na workshopy se prosím přihlašujte dle rozvrhu předběžného programu, v případě, že si vyberete workshopy, které se konají ve stejnou dobu, budete muset zvolit pouze jeden.

5. července 2012
Registrace
Registrace na konferenci je k dispozici.

10. únor 2012
Přípravy
Zahájili jsme přípravy konferenčního webu projektu Kurzy ICT ve výuce pro pedagogické pracovníky.Univerzita Palackého v Olomouci (c) 2012 | Design: www.axe-design.cz


TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY

Projekt: Kurzy ICT ve výuce pedagogických pracovníků
Registrační číslo: CZ.1.07/1.3.00/14.0011
Realizátor: Univerzita Palackého v Olomouci

Počítadlo od 25.6.2012
TOPlist